Pastāvīga izziņošana

Vienmēr esiet zinīgi!

SPA rituāls “Saldais ķirsis”

30.00 €
Pirkt!

Cena

50.00 €

Atlaide

40%

Daudzums

Pirkt dāvanā

209 nopirkti kuponi

Apraksts

 

Rituāls nostiprina imūnsistēmu un asinsvadus, intensīvi mitrina ādu, kā arī efektīvi novērš priekšlaicīgu šūnu novecošanos, turklāt Tava āda tiks dziļi barota un bagātīgi apgādāta ar vitamīniem u.c. veselīgiem mikroelementiem. Procedūra nomierina, sniedz patīkamas izjūtas un emocionālu pacēlumu

 

 

Procedūrā ietilpst:

 

Visa ķermeņa pīlings

 

Pilna ķermeņa masāža ar ar ķiršu-šokolādes sveci Sveces kušanas temperatūra ir tikai 40 grādi, kas ļauj uzklāt sveces masu jau sasildītu līdz komfortablai temperatūrai un pilnībā izbaudīt tās aromātu un iedarbību. Masāža tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot organismu no uzkrātās spriedzes. Lielisks veids, kā palutināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. Pateicoties aromaterapeitiskajām īpašībām, masāža palīdz atbrīvoties un depresijas un skumjām.


Ķiršu šokolādes ietīšana ķermenim - tonizē ādu, nodrošina liftinga efektu, stimulē tauku sadalīšanos, izvada lieko šķidrumu, sārņus un toksīnus, aktivizē apmaiņas procesus šūnās, pastiprina mikrocirkulāciju, mitrina un baro ādu.

Sejas masāža – Rituāla noslēgumā meistars Tevi palutinās ar sejas masāžu, lai nostiprinātu iegūto mieru, līdzsvaru un vieglumu ķermenī un dvēselē. Sejas masāža atsvaidzina ādas toni, uzlabo mikrocirkulāciju un ādas izskatu.  vai  Galvas masāža – relaksējošā masāža ļaus pilnībā atslābināties un aizmirst ikdienas raizes.Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.

 

 

  • Procedūras ilgums: 1 h 10 min

 

  • Lai pieteiktos procedūrai, lūdzam zvanīt pa tālruni 28284247 
  • Ja vēlies pārcelt vizīti, dari to vismaz 24 h iepriekš.
  • Kupona atlaide nesummējas ar citām "L-Sante" atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.
  • Kupons paredzēts 1 cilvēkam, un jāizmanto 1 apmeklējuma reizē
  • Jūs varat iegādāties neierobežotu skaitu kuponu

Kupons ir derīgs 12 mēnešus no pirkuma dienas