Pastāvīga izziņošana

Vienmēr esiet zinīgi!

Apelsīnu – šokolādes SPA rituāls

30.00 €
Pirkt!

Cena

45.00 €

Atlaide

33%

Daudzums

Pirkt dāvanā

176 nopirkti kuponi

Apraksts

Apelsīnu-šokolādes SPA rituāls ķermenim un dvēselei! Atrodi laiku mieram, harmonijai, relaksācijai un baudi patiesas laimes un atpūtas mirkli skaistuma studijā "L SANTE" ! 

 

 

 

Procedūrā ietilpst:

 

Visa ķermeņa pīlings

 

Pilna ķermeņa masāža ar apelsīnu-šokolādes sveci Sveces kušanas temperatūra ir tikai 40 grādi, kas ļauj uzklāt sveces masu jau sasildītu līdz komfortablai temperatūrai un pilnībā izbaudīt tās aromātu un iedarbību. Masāža tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot organismu no uzkrātās spriedzes. Lielisks veids, kā palutināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. 


Apelsīnu šokolādes ietīšana ķermenim - tonizē ādu, nodrošina liftinga efektu, stimulē tauku sadalīšanos, izvada lieko šķidrumu, sārņus un toksīnus, aktivizē apmaiņas procesus šūnās, pastiprina mikrocirkulāciju, mitrina un baro ādu.

Sejas masāža – Rituāla noslēgumā meistars Tevi palutinās ar sejas masāžu, lai nostiprinātu iegūto mieru, līdzsvaru un vieglumu ķermenī un dvēselē. Sejas masāža atsvaidzina ādas toni, uzlabo mikrocirkulāciju un ādas izskatu.  vai  Galvas masāža – relaksējošā masāža ļaus pilnībā atslābināties un aizmirst ikdienas raizes.Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.

 

 

  • Procedūras ilgums: 1 h 10 min

 

 

  • Lai pieteiktos procedūrai, lūdzam zvanīt pa tālruni 28284247 
  • Ja vēlies pārcelt vizīti, dari to vismaz 24 h iepriekš.
  • Kupona atlaide nesummējas ar citām "L-Sante" atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.
  • Kupons paredzēts 1 cilvēkam, un jāizmanto 1 apmeklējuma reizē
  • Jūs varat iegādāties neierobežotu skaitu kuponu

 

Kupons ir derīgs 12 mēnešus no pirkuma dienas