Pastāvīga izziņošana

Vienmēr esiet zinīgi!

Spa programma "Vasaras mirdzums" sejai

35.00 €
Pirkt!

Cena

65.00 €

Atlaide

46%

Daudzums

Pirkt dāvanā

200 nopirkti kuponi

Apraksts

Izbaudi relaksējošu sejas procedūru

 

 

Procedūrā ietilpst:

1)Sejas ādas tipa noteikšana

2) Etapā varēsiet izvēlēties *Profesionāls pīlings ar AHA skābēm, *Sejas tīrīšana ar ultraskaņu vai *Mandeļu pīlingu sejai

3) Etapā varēsiet izvēlēties *Fotoatjaunošanu, *Mezoporāciju, *Rf liftingu vai *Modelējošu sejas masāžu.

4) Sejas maska

5)Kosmetologa konsultācija

 

 

 

Procedūras ilgums līdz 1 h 

 

 

  • Ar detalizētu procedūras aprakstu aicinām iepazīties ZEMĀK!

 

Sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņu : Šī ir sejas ādas tīrīšanas procedūra ar ultraskaņas palīdzību, kas ļauj dziļi attīrīt ādu no netīrumiem, pārragojušām šūnām, ādas taukiem, tauku dziedzeru aizsprostojumiem, kamedoniem. Šāds tīrīšanas veids nerada sāpes un atšķirībā no mehāniskā veida neatstāj uz ādas redzamas pēdas - apsārtumus un tūsku.

Mandeļu pīlings : tas ir pīlings, kura pamatā ir dabīgā mandeļskābe no rūgto mandeļu augļiem. Tās ķīmiskais nosaukums – fenilglikolskābe. Kā jau daudzām augu izcelsmes vielām, mandeļskābei piemīt baktericīdas īpašības. Vēl arī mandeļskābe ir pieskaitāma tauku aromātiskajām skābēm, tieši tāpēc mandeļu pīlings veic mitrinošu iedarbību. Mandeļu pīlings ātri atjauno ādas mirdzumu un elastību, tam ir spēcīga antioksidantu un reģenerējoša iedarbība.Procedūras rezultātā āda kļūst elastīgāka, vingrāka un jaunāka.

Fotoatjaunošana : procedūras pamatā tiek izmantots IPL (intensīvi pulsējošās gaismas) metode. Šī metode ir balstīta uz kolagēna sintēzes selektīvo fotostimulāciju, kuras rezultātā tiek nostiprināts ādas karkass, tā paliek ievērojami gludāka un tvirtāka.

Mezoporācija : ir aktīvo uzlādēto kosmētisko līdzekļu transdermālās iespiešanas procedūra. Mezoporācija ir absolūta un droša mezoterapijas alternatīva. Mezoporācija ir mezoterapija bez adatas!

RF liftings : ir saudzīga, taču iedarbīga procedūra, kas šūnu dabiskās stimulācijas veidā (sasildot dziļos audus ar radiofrekvenču palīdzību) novērš ādas novecošanas pazīmes un veicina kolagēna izstrādi

Modelējošās sejas masāža : process koncentrēts uz sejas muskulatūru, proti, uz muskuļiem. Tā ir pietiekami intensīva un dziļa masāža, kas iedarbojas uz sejas muskuļu sistēmu, kuras laikā jo sevišķi labi tiek nodarbināti un trenēti tie muskuļi, kas dzīves laikā vismazāk nostiepjas, tādējādi agri zaudējot tonusu. Pēc procedūras kursa atjaunojas muskuļu tonuss un seja piedzīvo liftinga efektu, piemēram, savelkas vaigi un pazūd dubultzods.

 

 

 

 

 

Kupons ir derīgs 12 mēnešus no pirkuma dienas