Kad pienācis laiks parūpēties par sevi,
DODIETIES UZ „L SANTE”
un baudiet patīkamos mirkļus, ko pavadīsiet salonā.

Atteikšanās no kupona

Atsakoties no Kupona, patērētājs vienlaikus atsakās no iegādātās preces vai pasūtītā pakalpojuma.

Patērētājs ir tiesīgs atteikties no jau saņemtās preces14 dienu laikā no tās saņemšanas brīža, savukārt termiņš, lai atteiktos no pakalpojuma – 14 dienas no pakalpojuma pasūtīšanas brīža, t. i., no kupona pirkuma brīža. Patērētājs nav tiesīgs atteikties no pakalpojuma, ja šajā termiņā jau ir sākta pakalpojuma sniegšana.

* Ja patērētājs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad patērētāja pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ;

* Ja patērētājs atdod atpakaļ preci tādēļ, ka prece vai pakalpojums neatbilst līguma noteikumiem, un preci vai lietu atdod par saviem līdzekļiem, tad ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam 7 dienu laikā pēc izmaksas apstiprinošu dokumentu saņemšanas jākompensē patērētājam arī ar preces vai lietas atdošanu saistītās izmaksas.

Nauda tiks pārskaitīta atpakaļ uz pircēja kontu 20 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas. Ja pircējs atsakās no kupona, naudu iespējams pārskaitīt atpakaļ tikai uz to konta numuru, no kura tika veikts pirkums.

Atteikuma veidlapu jautāt rakstot uz info@l-sante.lv

Ja naudas līdzekļu atdošana paredz arī to, ka pircējam ir jāatdod atpakaļ prece, Pircējs ir atbildīgs par to, lai atteikuma tiesību darbības termiņa laikā tiktu saglabāta preces sākotnējā kvalitāte un izskats. Pircējs ir atbildīgs par jebkāda veida preces vērtības samazināšanos, ja prece tikusi izmantota tādā veidā, kas nav savietojams ar pareizas lietošanas principiem, tai skaitā prece izmantota citiem mērķiem, kas nav saistīti ar preces īpašībām vai darbību. Precei ir jābūt nebojātai, nezaudējušai savu sākotnējo izskatu (uz preces jāatrodas nebojātām etiķetēm, nedrīkst būt noņemta aizsargplēve utt.) un nelietotai. Preci nepieciešams atdot atpakaļ tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, kā arī kopā ar preces piegādes dokumentu, lietošanas instrukciju un citiem preces piederumiem.

Izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu Pārdevējam, sedz Pircējs.

Atgādinām, ka saskaņā ar LR likumdošanu, Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības šādos gadījumos:

Ja kupons tika izmantots, taču pircējs nav apmierināts ar saņemtās preces vai pakalpojuma kvalitāti, ar lūgumu atdot par kuponu iztērētos naudas līdzekļus jāvēršas pie preces piegādātāja vai pakalpojuma sniedzēja.

Par mums

„L SANTE” pieejams plašs procedūru klāsts:
  • dažādas masāžas (vakuuma, limfodrenāžas, ultraskaņas, ajūrvēdas, modelējošā, sejas u.c.),
  • fotoatjaunošanas procedūras,
  • anticelulīta procedūras,
  • brīnišķīgas SPA procedūras jūsu labsajūtai.

Jaunumi

Nepalaidiet garām izdevīgus piedāvājumus:

Partneri

lvreklama yummi salidzini kurpirkt vissletak

Kontakti

contacts email Lāčplēša iela 14 (103. kab.), Rīga
contacts email +371 28284247
contacts email info@l-sante.lv